עיצוב חלל הכניסה למשרד

9 (Medium)

הכניסה למשרד שלכם צריכה להיות בדיוק כמו הכניסה לבית שלכם. ולא, הכוונה היא לא לנעליים זרוקות ושקיות זבל שצריך להוריד- אלא כזו שמשדרת מי אתם, מה הערכים שלכם, מזמינה פנימה את האנשים וגורמת להם לרצות להיכנס.

הכניסה למשרד- רושם ראשוני:

בדיוק כמו שקיים רושם ראשוני אצל אנשים, כך גם קיים רושם ראשוני במשרדים. בין אם מדובר בעובד חדש שמגיע לראיון (או לצורך העניין עובד ישן שעובד שם כבר כמה זמן ומבלה שם את רוב שעות היום שלו), ובין אם מדובר בלקוח- חשוב ביותר שהרושם יהיה חיובי, מזמין, ישדר את ערכי המשרד ובעליו- בכדי שמי שיגיע ירצה להישאר, ויהיה לו נעים להמתין בלובי הכניסה אם יצטרך. לכן חשוב להתאים את העיצוב מהכיסאות דרך שולחן הקבלה ועד חיפוי הקירות של המשרד בכדי שהכל ישדר אחידות ונראות כפי שאתם מעוניינים להעביר ללקוחות.

מה חשוב בעיצוב חלל הכניסה למשרד?

· דלת כניסה מרשימה ומעוצבת. יש לדאוג שהיא לא בלויה או מתקלפת, שהיא תקינה ונוחה לשימוש.

· קבלת פנים- בין אם מדובר בחלל קטן או גדול חשוב שיהיה שולחן קבלה מתאים לגודל המרחב ובו מישהו שיקבל את פני הבאים, רצוי שהוא יהיה ממוקם מול הכניסה כך שאף אדם שייכנס לא ירגיש שפספסו אותו.

· אזור המתנה- על אזור ההמתנה להיות נוח ונעים לישיבה עם כיסאות וכורסאות נוחות, נקיות ונעימות לישיבה קצרה או ארוכה, פינת קריאה, פינת שתייה, מספיק מקום לשבת בכדי להרגיש בנוח.

· תאורה- תדאגו לתאורה מתאימה לכניסה, ולכל אחד מהחדרים וכמובן לוודא את תקינות המנורות בכל פעם מחדש. אף אחד לא אוהב לשבת בחושך לכן תדאגו תמיד שיש מספיק נורות להחלפה. ניתן לשלב תאורה ואלמנטים של תלת מימד כחלק מעיצוב הקירות

· חיפוי קירות דקורטיבי כולל שם החברה –  לפעמים אנשים לא בטוחים שהגיעו למקום הנכון ולכן אל תוותרו על שלט ליד הדלת או על הדלת וגם מעל שולחן הקבלה על הקיר- לוגו מעוצב אם במדבקת קיר דקורטיבית או כחלק מחיפוי קירות דקורטיבי הכולל  לוגו מואר ועדכני- בכדי לשדר ולהטמיע לאנשים שמגיעים לאן הגיעו ואיפה הם נמצאים.

· חיפוי קירות– זה אחד הדברים שהרבה לא חושבים עליו וחבל! לא צריך להסתפק בקירות לבנים עם כמה תמונות כשאפשר להשקיע ולבחור חיפוי מיוחד לקיר שישדרג את כל הנראות של המשרד. חיפוי בטון או חיפוי עץ- כל אחד מהם יתאים לשדרוג חלל הכניסה של המשרד וגם עליו אפשר לתלות תמונות ומוטיבים שונים.

· צמחייה- אם אתם לא אוהבים צמחים אמיתיים או לא מאלה שמקפידים להשקות ישנם לא מעט צמחי פלסטיק ועציצים מעוצבים שיכולים להתאים לחלל החדש מבחינת עיצוב , צבע וצורה ולא חייבים שתשקו אותם- כך או כך אל תוותרו על להוסיף קצת (או הרבה) ירוק למשרד!

נכון שכבר נעים יותר?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן