בטון אדריכלי לעיצוב הבית

קיר אריחי בטון

שנים רבות בטון היה נחשב כחומר בנייה ייעודי המשמש כבסיס באתר הבנייה, היו משתמשים בו לריצוף מגרשים, משטחי חניה, מדרכות ועוד. הבטון היה נחשב כחומר חזק ועמיד מאוד, אך לא אסתטי.
קיר בטון היה נחשב כקיר לא גמור. שביל גישה בבית פרטי עשוי בטון, היה נחשב כשביל פשוט ולא מעוצב.
ברבות השנים, עבר תהליך ייצור הבטון שינויים משמעותיים, ערבוב של סיבי זכוכית צפופים מאוד בתוך הבטון הובילו לייצור בטון איכותי יותר, יפה יותר , ידידותי לסביבה, עמיד וחזק יותר. הבטון המשודרג נחשב לחומר איכותי מאוד ומכונה בטון אדריכלי. כיום בתהליך הבנייה המודרנית הפך הבטון לחומר מבוקש מאוד גם לצרכים אדריכליים. הבטון האדריכלי מתאים מאוד לחיפוי דקורטיבי של קירות חוץ ופנים.

חיפוי קירות עם בטון אדריכלי

חיפוי קיר חיצוני עם בטון אדריכלי מאפשר לבעל הנכס ליהנות מחיפוי קיר דקורטיבי המעניק הגנה מפני פגעי מזג אוויר ובו זמנית, מיפה את המבנה ותורם לנראות האסתטית.
חיפוי קיר עם בטן אדריכלי שומר על הקיר לאורך שנים רבות, מעניק למבנה נראות מרשימה, ייחודית ומרהיבה. מבנים בעלי חיפוי בטון אדריכלי משתלבים בצורה מושלמת במראה האורבאני.
מומלץ לבצע חיפוי קיר בודד במקומות כמו הכניסה לבית, סביב לדלת הכניסה. באזור המרפסת או קיר גישה הקרוב לשביל הכניסה. השימוש בבטון האדריכלי על קיר בודד, יצור מראה מרשים וייחודי ויסייע כמובן להגנה מפני קרני שמש וגשמים.

שימוש בבטון אדריכלי לעיצוב מושלם

חיפוי קירות בשימוש בטון אדריכלי לא חייב להיות סטנדרטי ואחיד, הטכנולוגיה כיום מאפשרת יצירת צורות גיאומטריות וצבעוניות מרשימה באמצעותה תוכלו לעצב את החלל בכל צורה וצבע שתבחרו מבלי לוותר על היתרונות והוחזק של הבטן האדריכלי
הבטון האדריכלי מגיע בשלל מרקמים והכל במטרה לייצר את האווירה הנכונה בהתאם לעיצוב והתוכנית האדריכלית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן